O společnosti DOOOP

Ručně šité pelíšky pro psy, které jsou charakteristické svou vysokou kvalitou, unikátním provedením, smyslem pro detail a čistý, elegantní design.

Jsme česká firma stavící veškerou svou činnost na základech dlouholeté zkušenosti z oblasti chovatelství psů. Naše práce je tak zároveň i naším koníčkem, což považujeme za velkou konkurenční výhodu. Snažíme se, aby veškeré námi vyrobené produkty byly výjimečné a přinášely zákazníkovi přidanou hodnotu v podobě vyšší odolnosti, dlouhodobé životnosti a snadné údržby. Naším cílovým segmentem jsou střední a velká plemena.

logo

Specializujeme se na výrobu matrací a pelechů pro domácí mazlíčky.

Naším cílem je, aby značka DOOOP byla jiná. Snažíme se tedy i myslet jinak, čímž chceme našim produktům vtisknout osobitý charakter, který se vyznačuje především jedinečným designem a vysokou kvalitou všech produktů DOOOP.

Proto naše produkty prochází neustálým vývojem a procesem zdokonalování, ať už v podobě nových materiálů, nebo zvyšování užitné hodnoty. To vše za pomoci našich zákazníků a jejich zpětné vazby, za kterou jim jsme velice vděční.

Klademe velký důraz také na to, aby veškeré naše produkty splňovaly vysoké nároky na hygienu a snadnou údržbu. Výsledkem je, že produkty DOOOP jsou vhodné také pro veterinární kliniky.

Naše vize

Dodávat na trh kvalitní výrobky splňující všechny již zmíněné nároky, zejména středních a velkých plemen. A to za cenu srovnatelnou s cenou výrobků běžné (pro velká plemena zcela nepostačující) kvality. Chceme tak vyplnit nepokryté mezery na trhu. Výrobky značky DOOOP jsou charakteristické zejména extrémní odolností, dlouhou životností, praktičností ve spojení se snadnou údržbou a jedinečným designem.

 

Spojte se s námi a dopřejte Vašim domácím mazlíčkům pohodlný 
a především zdravý odpočinek.